Usta Ailesinden Muhtar Mihriban Sarıya Tam Destek

Eski Belediye Başkanı İsmail Usta ve Antalya da adından sıkça bahsettiren genç siyasetçi Demokrat Parti İl Başkan Yardımcısı Alper Safa Usta dan Konyaaltı Öğretmenevleri mahallesinin başarılı muhtarı Mihriban Sarı’ya tam destek geldi.


Sokak hayvanlarına ivedilikle yardım eden , deprem okullarına kırtasiye destek kampanyası ile son dönemde kendinden söz ettiren ve bir çok başarılı projeye imza atan Mihriban Sarı’yı eski belediye başkanı İsmail Usta ve Demokrat Parti il başkan yardımcısı Alper Safa Usta makamında ziyaret etti.

Mahalle sakinlerinin bütün dertlerine koşan, 7:24 hizmet için savaşan, aynı zamanda Öğretmenevleri Mahallesi’ne kadın eli değmesini sağlayan muhtar Mihriban Sarı mahalle sakinlerinin tüm sorunlarıyla ilgilenmeye devam ediyor. Mahalle sakinlerinin adeta kahramanı haline gelen kadın muhtar yeniden adaylığını gösterdi. Seçim süreci öncesi böyle bir ziyaretin gerçekleşmiş olması eski bir belediye başkanından dahi takdir gören, aynı zamanda il başkan yardımcısının da yanında olduğunu gördüğümüz Sarı yeniden güven tazeleyecek gibi görünüyor.

Bu dönemde  adaylığını gösteren Mihriban Sarı yaptığı projelerden dolayı ve 7:24 başarılı bir şekilde çalıştığı için usta ailesinden tam destek aldı.

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir