Nurgül Yeşilçay itiraf etti! Haftada bir kez…

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nurgül Yeşilçay’dan ‘’haftada bir kez’’ itirafı geldi. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Yeşilçay magazin gündemine bomba gibi düştü.

47 yaşındaki Nurgül Yeşilçay verdiği kilolar sonrasında incecik oldu. Nasıl zayıfladığını anlatarak tatlı ve çikolatadan uzak durduğunu belirten ünlü isim, sabah kalktıktan sonraki ilk dört saat yemek yemediği söylemişti.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, son dönemde paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Esprili paylaşımlar yapmaya başlayan Yeşilçay, takipçilerinden yoğun ilgi görüyor.

Yeşilçay, önceki gün ise Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından layık görüldüğü ‘Onur Ödülü’nü almaya 80’ler kafası ile geldi!

Nostalji rüzgarı estirip saçlarını kıvır kıvır, görümce modeli yaptıran oyuncu ilginç açıklamalarda bulundu.

“Yıkayana kadar artık böyle. Zaten sık sık yıkamam, bazen 5 günde, bazen haftada bir yıkarım. Kendi yağı da lazım saça” dedi.

Sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımları için de “Yakın çevrem, ‘Neden böyle şeyler yapıyorsun?’ diyor ama bana ne! Canım ne istiyorsa onu yaparım, canıma güveniyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir